Spegel med konsol nyrokoko
Valmis
2020-12-27
855620
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SPEGEL med KONSOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, konsolbord med marmorskiva, total höjd ca 244 cm
Lagningar