Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor och pastellage, förgylld, ca 135x66cm
Spegel med spricka, torrsprickor
855622
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här