Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor och pastellage, förgylld, ca 135x66cm

Spegel med spricka, torrsprickor

855622

2020-12-17