Skrivbord
2020-12-17
855644
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, beslag i mässing, 5 lådor i sarg, höjd ca 76, 110x59 cm
Nyckel saknas, ommålad, skador på skivan, färgbortfall