Soffa 1920/30-tal

Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal
Soffa 1920/30-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1920/30-tal, bonad björk, sidostycken i intarsia, textilklädd i Designers Guild tyg, bonad björk, sidostycken i intersia sitthöjd ca 41, längd 173 cm

Kuddar medföljer

Repor

855656

2020-12-17