Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

INDUSTRILAMPA, vägglampa, Brottby verkstad, 1900-talets mitt, i ljusarm, böjlig arm, bemålad, längd ca 69 cm

Omfttande slitage, flagad färg, funktionen garanteras ej

855674

2020-12-22