Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
INDUSTRILAMPA, vägglampa, Brottby verkstad, 1900-talets mitt, i ljusarm, böjlig arm, bemålad, längd ca 69 cm
Omfttande slitage, flagad färg, funktionen garanteras ej
855674
2020-12-22