Barbro Nilsson matta

Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta
Barbro Nilsson matta

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BARBRO NILSSON, matta, "Spättan blå", 1943, gobelängteknik, signerad BN AB MMF (Märta Måås-Fjetterström), ca 202x206 cm

Fransar med skador, smärre hål, fläckar

855676

2020-12-17