Klubbat för:
48 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BARBRO NILSSON, matta, "Spättan blå", 1943, gobelängteknik, signerad BN AB MMF (Märta Måås-Fjetterström), ca 202x206 cm
Fransar med skador, smärre hål, fläckar
855676
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här