Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BERTIL BERNTSSON (1921-2002), ", " Avenue de Madrid Bois de Boulogne Paris", signerad och daterad Bertil Berntsson -50, olja på duk, ca 60x76 cm
Mindre färgsläpp
855685
2020-12-18