Beril Berntsson

Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson
Beril Berntsson

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BERTIL BERNTSSON (1921-2002), ", " Avenue de Madrid Bois de Boulogne Paris", signerad och daterad Bertil Berntsson -50, olja på duk, ca 60x76 cm

Mindre färgsläpp

855685

2020-12-18