Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "La Conciergerie", signerad Theo Tobiasse, 37/175, färglitografi, bildmått 39x49 cm
855702
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här