Karaff och överfångsglas
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARAFF och VINGLAS, 10 st, 1900-tal, Böhmen, 8 överfångsglas och karaff med slipad dekor, karaffens höjd ca 36, glasens höjd ca 9,5-11,5 cm
ett glas med nagg vid myningen, bricka medföljer
855716
2020-12-18