Karaff och överfångsglas

Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas
Karaff och överfångsglas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFF och VINGLAS, 10 st, 1900-tal, Böhmen, 8 överfångsglas och karaff med slipad dekor, karaffens höjd ca 36, glasens höjd ca 9,5-11,5 cm

ett glas med nagg vid myningen, bricka medföljer

855716

2020-12-18