Roberto Matta etsning

Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002), Komposition, signerad, 94/100, färgetsning, bildmått 49x38 cm

855721

2020-12-18