Jardinière nysilver

Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver
Jardinière nysilver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINIÈRE, nysilver, 1900-talets första hälft, jugendstil, uppsvängda hänklar, fot med dekor av pärlstav, glasinsats, höjd ca 17, längd 46,5 cm

Gravyr, nagg

855735

2020-12-18