Wibeke Beck-Friis

Wibeke Beck-Friis
Wibeke Beck-Friis
Wibeke Beck-Friis
Wibeke Beck-Friis

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WIBEKE BECK-FRIIS (1916-2008): "Tivoli", monogramsignerad och daterad atergo -74, 113x102 cm

855737

2020-12-18