8 stolar nyrokoko

8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko
8 stolar nyrokoko

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 8 st., nyrokoko, 1800-tal, 2 snarlika modeller, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, senare klädsel, en stol med förstärkning vid ben

855744

2021-01-03