Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Le Pont au Change", signerad Theo Tobiasse, 37/175, färglitografi, bildmått 37x48 cm

855750

2020-12-18