Anton Genberg, Fjällandskap

Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap
Anton Genberg, Fjällandskap

Såld för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Fjällandskap, signerad och daterad A Genberg 1913, olja på duk, 82x116 cm

855752

2021-02-28