A Schultzberg

A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg
A Schultzberg

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap, signerad och daterad A. SCHULTZBERG 1892, olja på duk, 74x56,5 cm

855754

2021-02-28