Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
ASK MED LOCK, FAT, MINDRE KANNA, TEKOPP, 4 dlr., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, höjd ca 7, längd 19-23 cm
Nagg, sprickor, slitage
855759
2020-12-18