Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HILDA LIND, motiv från ruin i Visby, signerad och daterad, olja på pannå,ca 29,5x23 cm
Krackeleringar, lös i ram
855764
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här