Hilda Lind oljemålning

Hilda Lind oljemålning
Hilda Lind oljemålning
Hilda Lind oljemålning
Hilda Lind oljemålning
Hilda Lind oljemålning
Hilda Lind oljemålning
Hilda Lind oljemålning
Hilda Lind oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDA LIND, motiv från ruin i Visby, signerad och daterad, olja på pannå,ca 29,5x23 cm

Krackeleringar, lös i ram

855764

2020-12-18