Spegel, 1700-tal

Spegel, 1700-tal
Spegel, 1700-tal
Spegel, 1700-tal
Spegel, 1700-tal
Spegel, 1700-tal
Spegel, 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, senbarock, förgylld, krönet med dekor av kartusch, fasettslipat silverfolierat glas, 82,5 x 51 cm

Dekorskador, senare glas och förgyllning

855773

2020-12-20