Soffa, 1800-tal
2020-12-20
855777
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1800-tal, träskuren dekor, bemålad, sitthöjd 45, längd 179,5 cm
Skador, färgbortfall, senare bemålning