Hans Agne Jakobsson vägglampor 4 st
Closed
2020-12-22
855783
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, vägglampor 4 st, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkta Markaryd nr:1987, höjd ca 9 cm
Ej funktionstestade, slitage, glaskupor samt lampknappar sknas, delvis anlupen mässing