Hans Agne Jakobsson vägglampor 4 st
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, vägglampor 4 st, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkta Markaryd nr:1987, höjd ca 9 cm
Ej funktionstestade, slitage, glaskupor samt lampknappar sknas, delvis anlupen mässing
855783
2020-12-22