Oljemålning Gunnar Wallentin

Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): "Stranden", signerad Gunnar Wallentin -67 samt signerad och daterad á tergo, olja på duk, ca 60x158 cm

855790

2020-12-18