Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): komposition med modell, signerad Högfeldt, olja på duk, ca 26x40 cm

855794

2020-12-22