Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETAGERE, ek, 1800-talets slut, hörnmodell, skivor i marmor, höjd ca 100, 72x55 cm
Kompletterat, slitage
855833
2020-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här