Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, mahogny, senare bemålad i vitt, toppskiva av röd marmor, höjd ca 65, 68x33 cm

Bruksslitage, senare bemålad, nyckel saknas

855834

2020-12-20