FRITZ SYBERG

FRITZ SYBERG
FRITZ SYBERG
FRITZ SYBERG
FRITZ SYBERG
FRITZ SYBERG
FRITZ SYBERG
FRITZ SYBERG
FRITZ SYBERG

Klubbat för:

8 800 SEK

4 000 SEK

FRITZ SYBERG (1862- 1939): komposition med fiskebåtar, monogramsignerad, olja på duk, ca 41x30 cm

855837

2020-12-22