Oljemålning 1800-tal.

Oljemålning 1800-tal.
Oljemålning 1800-tal.
Oljemålning 1800-tal.
Oljemålning 1800-tal.

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, äldre man försjunken i tankar, olja på duk, 1800-tal, 57 x 60 cm.

Uppfodrad duk, ställvis krackelerad, repa.

855841

2021-01-10