Bert Håge Häverö oljemålning
Klubbat för:
62 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommar" signerad samt daterad 1981, olja på duk, ca 70x50 cm
Målningen utgjorde förlaga till PK-bankens affisch samt vykort, en affisch medföljer
Affischen finns att hämta i kundtjänst
855843
2020-12-22