Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

62 000 SEK

Utropspris

45 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommar" signerad samt daterad 1981, olja på duk, ca 70x50 cm

Målningen utgjorde förlaga till PK-bankens affisch samt vykort, en affisch medföljer

Affischen finns att hämta i kundtjänst

855843

2020-12-22