Konst, modernt

Konst, modernt
Konst, modernt
Konst, modernt
Konst, modernt
Konst, modernt
Konst, modernt

Såld för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

MIKE WALSH, Last disaster 7 (The Funeral of Andy Warhol), signerad och daterad -90, duk 220 x 182 cm

855855

2021-02-28