Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAJ SVANSTRÖM, matta, rölakan, Klockargårdens Hemslöjd, stiliserad dekor i grönt, gråblått, rosa och gult, signerad MS, 205 x 135 cm
Smärre slitage
855858
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här