Maj Svanström rölakanmatta

Maj Svanström rölakanmatta
Maj Svanström rölakanmatta
Maj Svanström rölakanmatta
Maj Svanström rölakanmatta
Maj Svanström rölakanmatta
Maj Svanström rölakanmatta
Maj Svanström rölakanmatta
Maj Svanström rölakanmatta

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAJ SVANSTRÖM, matta, rölakan, Klockargårdens Hemslöjd, stiliserad dekor i grönt, gråblått, rosa och gult, signerad MS, 205 x 135 cm

Smärre slitage

855858

2021-02-28