Kerstin Hörlin-Holmquist för Nordiska kompaniet

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN - HOLMQUIST, sidobord, teak, mässing, på 4 hjul, 1900-talets senare hälft, för Nordiska Kompaniet, mässingshandtag, etikett undertill, höjd ca 64, 44x80 cm

Smärre slitage, mindre repor, torra hjul

855865

2020-12-20