Einar Jolin akvarell

Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Kvinnlig modell, signerad Einar Jolin 1932, blyerts och akvarell på papper, ca 29 x 23 cm

855867

2020-12-20