Madeleine Pyk "Antikt drama"

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Antikt drama", blandteknik, signerad och daterad 1966, bildstorlek 23,5 x 22,85 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

855873

2021-01-09