Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Antikt drama", blandteknik, signerad och daterad 1966, bildstorlek 23,5 x 22,85 cm.
Något gulnad, ej examinerad ur ram.
855873
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här