Verner Panton "Fun Lamp"
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VERNER PANTON, "Fun Lamp" för Lüber, Schweiz, målad metallstomme behängd med pärlemokläppar, diameter ca 28 cm, höjd ca 45 cm.
Ytslitage, nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.
855875
2021-01-09