Verner Panton "Fun Lamp"

Verner Panton
Verner Panton
Verner Panton
Verner Panton
Verner Panton
Verner Panton

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VERNER PANTON, "Fun Lamp" för Lüber, Schweiz, målad metallstomme behängd med pärlemokläppar, diameter ca 28 cm, höjd ca 45 cm.

Ytslitage, nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

855875

2021-01-09