Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRANCHERINGSBESTICK, 2 dlr, silver (handtagen), sekelskifte 18/1900-tal, Minerva, Paris, i etui, längd
ca 28-32 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
855886
2020-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här