Ramar

Ramar
Ramar
Ramar
Ramar
Ramar
Ramar
Ramar
Ramar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, ett par, i nysilver, stämplad C G Hallberg, höjd ca 55 cm

Omfattande slitage

855892

2020-12-23