Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Abstrakt komposition, ej signerad, numrerad 21/260, ca 36,5x49,5 cm
855918
2020-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här