Albert Johansson serigrafi

Albert Johansson serigrafi
Albert Johansson serigrafi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Abstrakt komposition, ej signerad, numrerad 21/260, ca 36,5x49,5 cm

855918

2020-12-24