Ostindia Rörstrand servis
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, "Ostindia", servis, 28 dlr, porslin, bestående av: 12 mattallrikar (diam ca 27 cm), 11 förrättstallrikar (diam ca 21 cm), 5 skålar (diam ca 14,5 cm),
Bruksslitage, nagg, delvis andrasortering
855935
2020-12-23