Ostindia Rörstrand servis

Ostindia Rörstrand servis
Ostindia Rörstrand servis
Ostindia Rörstrand servis
Ostindia Rörstrand servis
Ostindia Rörstrand servis
Ostindia Rörstrand servis

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, "Ostindia", servis, 28 dlr, porslin, bestående av: 12 mattallrikar (diam ca 27 cm), 11 förrättstallrikar (diam ca 21 cm), 5 skålar (diam ca 14,5 cm),

Bruksslitage, nagg, delvis andrasortering

855935

2020-12-23