Kuddar Skåne

Kuddar Skåne
Kuddar Skåne
Kuddar Skåne
Kuddar Skåne
Kuddar Skåne
Kuddar Skåne
Kuddar Skåne
Kuddar Skåne

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KUDDAR, 1800-tal, Skåne, rölakan, med motiv av Bäckahästen, ram i viggmönster 42x46 cm

Kortsidor med skador

855937

2020-12-20