Golvvurna, West Germany

Golvvurna, West Germany
Golvvurna, West Germany
Golvvurna, West Germany
Golvvurna, West Germany
Golvvurna, West Germany
Golvvurna, West Germany
Golvvurna, West Germany
Golvvurna, West Germany

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GOLVVAS, West Germany, 1900-talets andra hälft, glaserad keramik, höjd ca 41 cm

Smärre slitage

855957

2020-12-23