Tomasz Holuj

Tomasz Holuj
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

TOMASZ HOLUJ (född 1947): Cirkusmotiv, signerad Holuj, olja på duk, 80x94 cm

855958

2020-12-24