Golvlampa Hemi Klot

Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, Hemi Klot, 1900-talets andra hälft, 2 runda kupor i borstad aluminium, på ställning i förkromad metall, 1970-tal, höjd ca 125 cm

Brulsspår, ställvis med stötmärken/buckor på skärmr, Ej funktionstestade, fungerar enligt uppgift

855962

2020-12-23