Sture Meijer oljemålning

Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

1 000 SEK

STURE MEIJER (född 1931), "Motsols", signerad och daterad 65, ca 35x35 cm

855965

2020-12-23