Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GÖTE LONG (1914-1993): Komposition, signerad Long, daterad -60, akryl/blandteknik på pannå, ca 46x38 cm
Zustandsbeschreibung
855971
2020-12-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner