Matbord engelskt

Matbord engelskt
Matbord engelskt
Matbord engelskt
Matbord engelskt
Matbord engelskt
Matbord engelskt
Matbord engelskt
Matbord engelskt
Matbord engelskt
Matbord engelskt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets början, engelsk stil, fanerat i mahogny, fotavslut i mässing, 3 iläggsskivor, höjd ca 72, diameter 120, iläggsskivorna 56 cm vardera

855975

2020-12-20