John Kandell väggljusstakar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN KANDELL, väggljusstakar, (2), Källemo, 1990-talets början, stomme av bemålat trä, upphängning i smide, fåtal tillverkade, märkta JK, höjd ca 29 cm
Smärre slitage, 2 spikar i smide medföljer med utlämningen
855977
2020-12-23