John Kandell väggljusstakar

John Kandell väggljusstakar
John Kandell väggljusstakar
John Kandell väggljusstakar
John Kandell väggljusstakar
John Kandell väggljusstakar
John Kandell väggljusstakar
John Kandell väggljusstakar
John Kandell väggljusstakar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN KANDELL, väggljusstakar, (2), Källemo, 1990-talets början, stomme av bemålat trä, upphängning i smide, fåtal tillverkade, märkta JK, höjd ca 29 cm

Smärre slitage, 2 spikar i smide medföljer med utlämningen

855977

2020-12-23